Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku trudności w życiu codziennym rozmaitego rodzaju od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

Agata Poręba jako kompetentny psycholog a także terapeuta niesie wsparcie dojrzałym i w wieku dziecięcym i młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel uniwersytecki. Prowadzi również współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz projektów rozwojowych i aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy oferuje także warsztaty i szkolenia. Warto polecić jej poradnię, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna daje miarodajne efekty. Trzeba też wspomnieć, że Agata Poręba wciąż zgłębia swoją wiedzę w obrębie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: