Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci Jesteśmy fundacją, zajmująca się pomaganiem pasjonatom sportowym w zakresie rozwoju ich wyścigowych umiejętności. Mamy pierwszorzędną ekipą kierowców, którzy wiedzą jak dostarczyć wiedzę związaną z jazdą samochodem. W zakresie organizowanych przez polską fundację zajęć wchodzą - kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najzdolniejszych czy półkolonie na PGE narodowym.

Podczas organizowanych imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, które utrzymane są w nienagannym stanie technicznym.
Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. Mogą otrzymać Państwo reklamę w obiektach przez nas wykorzystywanych czy też w kanałach komunikacji stosowanych przez fundację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy umieszczenie loga firmy w każdych materiałach promocyjnych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to naprawę świetny pomysł.
Zachęcamy pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Tym pierwszym zapewniamy wsparcie i gokarty profesjonalne, a sponsorom reklamę.

Szczegóły strony www.driverprogram.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.driverprogram.pl:

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: